ALANINDA UZMAN KADRO

Dormen Otomatik Kapı Sistemleri, tasarım ve uygulamalarında neredeyse sınırsız seçenekler sunar. Hergün yüzlerce insan sistemlerimizin sağladığı konforu yaşamaktadır.

Yüksek performansın, güvenlik ve emniyetin birinci sırada yer 

aldığı sistemlerimiz, kaliteli ürün ve avantajlı fiyat politikasıyla her bir giriş alanını ilgi odağı haline dönüştürmektedir.

20 yılı aşkın tecrübe ve kendini sürekli geliştiren personel kadromuz ile birlikte, işletme ve mekanlarınızı teknoloji ile buluşturarak, hayatınızı kolaylaştırıyor, işlerinizi hızlandırıyor ve çalışma alanlarınız ile yaşam alanlarınızı güvenli hale getiriyoruz.

20 YILI AŞKIN TECRÜBE

1985 yılından bu yana farklı bir isim altında elektrik elektronik sektöründe hizmet verirken, 2005 yılında ise tamamen otomasyon sektörüne yönelmek ve profesyonelleşmek adına Dormen Kapı Otomasyonu ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. kurulmuş olup bundan sonraki ticari süreçte bu isim altında devam edilmiştir.

Satış öncesi olduğu kadar satış sonrasında servis ağımızı da her gün geliştirmeye devam ediyoruz. Elektrik ve Elektronik konusunda uzman teknik ekibimiz ile ürününüzde oluşan sorunu zamanında ve en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz.

Instagram'da Biz